Location : Home > W > W2A43C472MAT2A
W2A43C472MAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
W2A43C472MAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
W2A43C472MAT2A CAP ARRAY 4CH 4700PF 25V 0508 1259700 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
W2A43C472MAT2A CAP ARRAY 4CH 4700PF 25V 0508 603700 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
W2A43C472MAT2A CAP ARRAY 4CH 4700PF 25V 0508 613700 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
453-NS Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Static Dissipative (SD) Green 0.075" (1.91mm) 50' (15.24m)