Location : Home > W > WHB100FE
WHB100FE
Share on FacebookShare on Facebook
WHB100FE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WHB100FE RES 100 OHM 1W 1 AXIAL 911900 Ohmite Deliver Now FindCores Electronics Inc.
WHB100FE Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 100ohm 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com