Location : Home > W > WHC100FE
WHC100FE
Share on FacebookShare on Facebook
WHC100FE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WHC100FE Wirewound Resistors - Through Hole 2watt 100ohm 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
WHC100FE RES 100 OHM 2W 1 AXIAL 909800 Ohmite Deliver Now FindCores Electronics Inc.
WHC100FE Wirewound Resistors - Through Hole 2watt 100ohm 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com