Location : Home > W > WHC150FE
WHC150FE
Share on FacebookShare on Facebook
WHC150FE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WHC150FE Wirewound Resistors - Through Hole 2watt 150ohm 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
WHC150FE RES 150 OHM 2W 1 AXIAL 909600 Ohmite Deliver Now FindCores Electronics Inc.