Location : Home > W > WHC2R0FE
WHC2R0FE
Share on FacebookShare on Facebook
WHC2R0FE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WHC2R0FE Wirewound Resistors - Through Hole 2watt 2ohm 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
WHC2R0FE RES 2 OHM 2W 1 AXIAL 909000 Ohmite Deliver Now FindCores Electronics Inc.