Location : Home > W > WHC750FE
WHC750FE
Share on FacebookShare on Facebook
WHC750FE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WHC750FE Wirewound Resistors - Through Hole 2watt 750ohm 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
WHC750FE RES 750 OHM 2W 1 AXIAL 908300 Ohmite Deliver Now FindCores Electronics Inc.
WHC750FE Wirewound Resistors - Through Hole 2watt 750ohm 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com