Location : Home > W > WMF1P68K-F
WMF1P68K-F
Share on FacebookShare on Facebook
WMF1P68K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WMF1P68K-F CAP FILM 0.68UF 100VDC AXIAL 1252100 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WMF1P68K-F CAP FILM 0.68UF 100VDC AXIAL 594800 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
WMF1P68K-F Film Capacitors .680uF 100V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com