Location : Home > W > WMF2S47K-F
WMF2S47K-F
Share on FacebookShare on Facebook
WMF2S47K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WMF2S47K-F CAP FILM 0.047UF 250VDC AXIAL 790900 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
WMF2S47K-F 789465 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
WMF2S47K-F CAP FILM 0.047UF 250VDC AXIAL 800900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
WMF2S47K-F Film Capacitors .047uF 200V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com