Location : Home > W > WNAR10FET
WNAR10FET
Share on FacebookShare on Facebook
WNAR10FET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WNAR10FET RES 0.1 OHM 1/2W 1 AXIAL 1310800 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WNAR10FET RES 0.1 OHM 1/2W 1 AXIAL 693800 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
WNAR10FET 15+ 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
WNAR10FET Wirewound Resistors - Through Hole 0.5W 10 ohms 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
WNAR10FET RES 0.1 OHM 1/2W 1 AXIAL 675200 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com