Location : Home > W > WNB51RFE
WNB51RFE
Share on FacebookShare on Facebook
WNB51RFE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WNB51RFE RES 51 OHM 1W 1 AXIAL 1426500 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WNB51RFE Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 51ohm 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com