Location : Home > X > XPCWHT-L1-R250-00D09
XPCWHT-L1-R250-00D09
Share on FacebookShare on Facebook
XPCWHT-L1-R250-00D09 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
XPCWHT-L1-R250-00D09 LED XPC 107LM WHITE WHITE SMD 28000 Cree Inc n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
350-V3-149-00-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 49 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-V3-149-00-006101 Preci-Dip 157180 2016+ CONN HDR 49POS T/H 0.100 GOLD Unitronix Electronics Limited
350-V3-149-00-006101 Preci-Dip 287950 2016+ CONN HDR 49POS T/H 0.100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350742-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Gold
350742-2 Original 39326 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
350742-2 Semiconductor 20335 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
350742-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 9POS VERT .250 AU EKT Electronics Co., Ltd
350742-2 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
6-87160-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin