Location : Home > X > XPEBWT-P1-R250-006Z7
XPEBWT-P1-R250-006Z7
Share on FacebookShare on Facebook
XPEBWT-P1-R250-006Z7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
XPEBWT-P1-R250-006Z7 XP-E2 AKA XPE GEN2 17000 Cree Inc n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-174053-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Receptacle Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
2-174053-2 IC 38540 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
2-174053-2 STOCK 46700 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
2-174053-2 TE Connectivity AMP Connectors 147020 2016+ CONN RECEPT 16POS R/A TIN 2.5MM Unitronix Electronics Limited
2-174053-2 TE Connectivity AMP Connectors 289150 2016+ CONN RECEPT 16POS R/A TIN 2.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com