Location : Home > X > XS3F-M8PVC3S10M
XS3F-M8PVC3S10M
Share on FacebookShare on Facebook
XS3F-M8PVC3S10M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1455JPLY-10 Boxes, Enclosures, Racks Box Components BEZEL SOLID PLAS YELLOW 10/PACK
1455JPLY-10 Electronics 26599 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1455JPLY-10 Electronics 26599 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1455JPLY-10 IC 38730 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1435MS16D Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX S STEEL NAT 10.25"L X 3.25"W
9535170000 Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX PLASTIC GRAY 2.95"L X 4.92"W
9535170000 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1682139 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CABLE 3POS
MDM-31SH010F Cable Assemblies D-Sub Cables MICRO 31C S 30" YEL FLOAT
MDM-31SH010F IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MDM-31SH010F NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MDM-37PH034K-A174 Cable Assemblies D-Sub Cables MICRO 37C P 8" RBW JACKS NI
MDM-37PH034K-A174 IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MDM-37PH034K-A174 NEW 77830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0210200894 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE FLAT FLEX 10" 0.50MM 19POS
0210390933 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE JUMPER 1MM .178M 23POS