Location : Home > X > XVC2LUY48D
XVC2LUY48D
Share on FacebookShare on Facebook
XVC2LUY48D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
XVC2LUY48D LED 34000 SUNLED 10+ WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0705550053 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0901220138 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
0906633642 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
350-80-148-00-019101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 48 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
350-80-148-00-019101 Preci-Dip 157810 2016+ CONN HDR 48POS T/H 0.100 TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-148-00-019101 Preci-Dip 298070 2016+ CONN HDR 48POS T/H 0.100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com