Location : Home > Z > ZJP16-70E310
ZJP16-70E310
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
450-80-270-00-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 70 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
450-80-270-00-018101 IC 56540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
450-80-270-00-018101 Preci-Dip 157040 2016+ CONN HDR 70POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
450-80-270-00-018101 Preci-Dip 288050 2016+ CONN HDR 70POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com