Location : Home > Z > ZXTR1005PD8-13
ZXTR1005PD8-13
Share on FacebookShare on Facebook
ZXTR1005PD8-13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0010894207 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
802-80-066-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 66 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
802-80-066-30-001101 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
802-80-066-30-001101 Preci-Dip 157630 2016+ CONN HDR 66POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
802-80-066-30-001101 Preci-Dip 289130 2016+ CONN HDR 66POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350-80-161-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 61 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
350-80-161-00-001101 Preci-Dip 157260 2016+ CONN HDR 61POS T/H 0.100 TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-161-00-001101 Preci-Dip 298730 2016+ CONN HDR 61POS T/H 0.100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com