Location : Home > 0 > 05086C223MAT2A
05086C223MAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
05086C223MAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
05086C223MAT2A CAP CER 22000PF 6.3V X7R 0508 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
05086C223MAT2A CAP CER 22000PF 6.3V X7R 0508 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
05086C223MAT2A CAP CER 22000PF 6.3V X7R 0508 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
05086C223MAT2A standard package with RoHS 45330 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
05086C223MAT2A CAP CER 0.022UF 6.3V X7R 0508 1456300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com