Location : Home > 0 > 05086C223MAT2V
05086C223MAT2V
Share on FacebookShare on Facebook
05086C223MAT2V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
05086C223MAT2V CAP CER 22000PF 6.3V X7R 0508 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
05086C223MAT2V CAP CER 22000PF 6.3V X7R 0508 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
05086C223MAT2V standard package with RoHS 45230 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
05086C223MAT2V CAP CER 0.022UF 6.3V X7R 0508 1456200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com