Location : Home > 0 > 0508YC333MAT2A
0508YC333MAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
0508YC333MAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0508YC333MAT2A CAP CER 33000PF 16V X7R 0508 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0508YC333MAT2A CAP CER 0.033UF 16V 20 X7R 0508 1455100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com