Location : Home > 1 > 12CTQ045STRL
12CTQ045STRL
Share on FacebookShare on Facebook
12CTQ045STRL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12CTQ045STRL 985765 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
12CTQ045STRL DIODE SCHOTTKY 45V 6A D2PAK 802300 Vishay Semiconductors 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
12CTQ045STRL module 7320 N/A 2013 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
831-87-040-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
831-87-040-20-001101 Preci-Dip 147130 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-040-20-001101 Preci-Dip 288310 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-3503-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
18-3503-21 Aries Electronics 157140 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
18-3503-21 Aries Electronics 278950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1502410000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1502410000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1502410000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLT 5.08 8POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1502410000 Weidmuller 147230 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1709241 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)