Location : Home > 1 > 12CTQ045STRR
12CTQ045STRR
Share on FacebookShare on Facebook
12CTQ045STRR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12CTQ045STRR 985765 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
12CTQ045STRR DIODE SCHOTTKY 45V 6A D2PAK 802200 Vishay Semiconductors 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
12CTQ045STRR TO-263 11600 IR 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
12CTQ045STRR DIODE SCHOTTKY 45V 6A D2PAK 8000 Vishay/Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-87-142-15-081101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 142POS GOLD
510-87-142-15-081101 IC 56750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-142-15-081101 Preci-Dip 157560 2016+ CONN SOCKET PGA 142POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-142-15-081101 Preci-Dip 277910 2016+ CONN SOCKET PGA 142POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
861-87-023-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
861-87-023-10-001101 Preci-Dip 147460 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Unitronix Electronics Limited
861-87-023-10-001101 Preci-Dip 288930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SQT-115-01-L-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
853-87-084-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
D3081-01 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Non-Insulated 0.250" (6.35mm) Tin
D3081-01 Harwin Inc. 157030 2016+ 1MM SHORTING LINK Unitronix Electronics Limited
D3081-01 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
D3081-01 NEW 87710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1844200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1844200000 Weidmuller 147200 2016+ BLT 5.08/23/180F SN OR Unitronix Electronics Limited
1753462 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 36 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1753462 Phoenix Contact 147530 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1753462 Phoenix Contact 297770 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
G881H0921C3HR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.118" (3.00mm)
1969612-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)
1969612-4 TEConnecti 250 Icompplus Electronics
5447528 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole