Location : Home > 3 > 381LX271M350K032
381LX271M350K032
Share on FacebookShare on Facebook
381LX271M350K032 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LX271M350K032 CAP ALUM 270UF 20 350V SNAP 98970 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
381LX271M350K032 CAP ALUM 270UF 20 350V SNAP 1237400 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
381LX271M350K032 CAP ALUM 270UF 20 350V SNAP 98970 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
381LX271M350K032 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 270uF 350V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd