Location : Home > 4 > 445I32C16M00000
445I32C16M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445I32C16M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445I32C16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD 98530 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445I32C16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD 98530 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445I32C16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD 139620 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445I32C16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD 61995 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
861-83-038-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
1776279-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1776279-6 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
1776279-6 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1776279-6 TE Connectivity AMP Connectors 157740 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1776279-6 TE Connectivity AMP Connectors 298650 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com