Location : Home > 4 > 445I32L16M00000
445I32L16M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445I32L16M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445I32L16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD 98730 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445I32L16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD 98730 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445I32L16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD 139630 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445I32L16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD 62005 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A30210909CA Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A30210909CA Eaton 157130 2016+ CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
A30210909CA IC 40780 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A30210909CA NEW 98390 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1754720 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1754720 Phoenix Contact 147520 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1754720 Phoenix Contact 297790 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-019-10-458101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
801-83-019-10-458101 Preci-Dip 156960 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
5499922-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1909317 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1909317 Phoenix Contact 157030 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1909317 Phoenix Contact 298930 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1775443-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount Tin
1775443-5 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1775443-5 TE Connectivity AMP Connectors 157070 2016+ EMIX CONN. 1.5MM PITCH HDR V/ Unitronix Electronics Limited
1775443-5 TE Connectivity AMP Connectors 288170 2016+ EMIX CONN. 1.5MM PITCH HDR V/ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
64900221822 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug White
64900221822 Wurth Electronics Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
64900221822 Wurth Electronics Inc 8000 2012+ CONN PLUG HOUSIN 2POS DUAL 4.2MM EKT Electronics Co., Ltd
64900221822 Wurth Electronics Inc 8000 2012+ CONN PLUG HOUSIN 2POS DUAL 4.2MM TPC Global Service Co.Ltd.
5447913 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)