Location : Home > 6 > 636L3I011M05920
636L3I011M05920
Share on FacebookShare on Facebook
636L3I011M05920 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
636L3I011M05920 OSC XO 11.0592MHZ HCMOS TTL SMD 62075 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
636L3I011M05920 OSC XO 11.0592MHZ HCMOS TTL SMD 87750 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
636L3I011M05920 OSC XO 11.0592MHZ HCMOS TTL SMD 87750 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
855-87-054-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold