Location : Home > 6 > 67WR20KLF
67WR20KLF
Share on FacebookShare on Facebook
67WR20KLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
67WR20KLF OriginalNew 58920 RoHSCompli 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
67WR20KLF SMD 97700 VISHAY 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
67WR20KLF N/A 20000 BI 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
155216-5203-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
155216-5203-RA 3M 147740 2016+ 2MM LATCH/EJECT HEADER 16 CONTAC Unitronix Electronics Limited
155216-5203-RA 3M 298310 2016+ 2MM LATCH/EJECT HEADER 16 CONTAC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
155216-5203-RA IC 56680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BXA-502 Optoelectronics Inverters CCFL and UV Lamps Inverter 5.0V Input 650V, 4.5mA Output 1.02" L x 0.51" W x 0.20" H (26mm x 13mm x 5mm) Chassis Mount