Location : Home > 8 > 89PR100KLF
89PR100KLF
Share on FacebookShare on Facebook
89PR100KLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
89PR100KLF standard package with RoHS 46130 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09185405914 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold