Location : Home > 9 > 929500-01-18-RK
929500-01-18-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929500-01-18-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929500-01-18-RK CONN HEADER .100 SNGL R/A 18POS 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929500-01-18-RK 2015+ 8000 3M (VA) 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
929500-01-18-RK CONN HEADER .100 SNGL R/A 18POS 297370 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20021321-00084T4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021321-00084T4LF Amphenol FCI 147380 2016+ CONN RCPT 84POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
20021321-00084T4LF Amphenol FCI 288570 2016+ CONN RCPT 84POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-037-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1618280000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1618280000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 17POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1618280000 Weidmuller 147290 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1618280000 Weidmuller 299110 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
838-22-020-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 20 Position Spring Piston Connector Surface Mount
838-22-020-30-001101 IC 57360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
838-22-020-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 147440 2016+ SLC STRIP SMT CONN 2MM Unitronix Electronics Limited
838-22-020-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 297710 2016+ SLC STRIP SMT CONN 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com