Location : Home > 9 > 929400-01-21-RK
929400-01-21-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929400-01-21-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929400-01-21-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 21POS 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929400-01-21-RK 2015+ 8000 3M (VA) 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
929400-01-21-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 21POS 297570 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929400-01-21-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 21POS 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
446-83-254-41-036101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
127-93-430-41-003000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD
127-93-430-41-003000 IC 57900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
127-93-430-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
127-93-430-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278410 2016+ CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
127-93-430-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN SHRINK .400 30POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1640580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1640580000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1640580000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 16POS BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1640580000 Weidmuller 157890 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited