Location : Home > 9 > 929834-02-23-RK
929834-02-23-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929834-02-23-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929834-02-23-RK 2015+ 8000 3M (VA) 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
929834-02-23-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 23POS 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929834-02-23-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 23POS 298970 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
326-83-146-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
24-6552-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS GLD
24-6552-11 Aries Electronics 157240 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS GLD Unitronix Electronics Limited
24-6552-11 Aries Electronics 278930 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325245-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
803-87-024-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-87-024-30-002101 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-024-30-002101 Preci-Dip 157020 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-024-30-002101 Preci-Dip 298990 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com