Location : Home > 9 > 929834-05-15-RK
929834-05-15-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929834-05-15-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929834-05-15-RK 2015+ 8000 3M (VA) 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
929834-05-15-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 15POS 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929834-05-15-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 15POS 298570 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-83-038-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold