Location : Home > 9 > 929834-07-15-RK
929834-07-15-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929834-07-15-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929834-07-15-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 15POS 298130 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929834-07-15-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 15POS 157200 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
08-0508-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 8POS GOLD
08-0508-31 Aries Electronics 157380 2016+ CONN SOCKET SIP 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
08-0508-31 Aries Electronics 277470 2016+ CONN SOCKET SIP 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08-0508-31 IC 59900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
33-0501-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 33POS TIN
33-0501-20 Aries Electronics 147270 2016+ CONN SOCKET SIP 33POS TIN Unitronix Electronics Limited
33-0501-20 Aries Electronics 278950 2016+ CONN SOCKET SIP 33POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
33-0501-20 IC 59360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AKSPT/Z-BLACK Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Tin
AKSPT/Z-BLACK Assmann WSW Components 157270 2016+ CONN SHUNT 2.54MM TIN 6.0MM BLK Unitronix Electronics Limited
AKSPT/Z-BLACK Assmann WSW Components 277290 2016+ CONN SHUNT 2.54MM TIN 6.0MM BLK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-390263-4 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS TIN
1-390263-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-390263-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET DIP 40POS STRGHT TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0009652088 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
0395237818 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
0010011094 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.200" (5.08mm)
0010011094 molex 5888 15+ New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
0010011094 molex 5888 15+ New & Original parts enkaite Electronics Co., Ltd
0010011094 molex 5888 15+ New & Original parts Topic Electronics Co.,Ltd
0010011094 molex 5888 update New & Original parts En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
1-316130-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold