Location : Home > A > A14-LCG-T-R
A14-LCG-T-R
Share on FacebookShare on Facebook
A14-LCG-T-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
A14-LCG-T-R IC SOCKET STRAIGHT 14POS GOLD 8000 Assmann Electronics Inc 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
A14-LCG-T-R IC SOCKET STRAIGHT 14POS GOLD 8000 Assmann Electronics Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
A14-LCG-T-R ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
A14-LCG-T-R IC SOCKET STRAIGHT 14POS GOLD 8000 Assmann Electronics Inc 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387700225 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
M7765-05 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Gray Closed Top 0.100" (2.54mm) Gold
M7765-05 HARWIN 10000 17+ stander package EKT Electronics Co., Ltd
M7765-05 HARWIN 10000 17+ stander package Global Thunder Electronics Co.,Ltd
M7765-05 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M7765-05 NEW 77490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546725-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
22-12-2094 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
22-12-2094 Electronics 27551 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
22-12-2094 Electronics 27551 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1909977 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1909977 Phoenix Contact 157790 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1909977 Phoenix Contact 298470 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1241959-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.197" (5.00mm)