Location : Home > A > ASDMPC-10.000MHZ-LR-T3
ASDMPC-10.000MHZ-LR-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMPC-10.000MHZ-LR-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMPC-10.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 42075 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMPC-10.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 139850 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASDMPC-10.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 57499 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMPC-10.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 88010 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMPC-10.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 88010 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASDMPC-10.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 139850 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
28-3518-11H Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-3518-11H Aries Electronics 157060 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-3518-11H Aries Electronics 278730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
415-83-254-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
415-83-254-41-001101 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
415-83-254-41-001101 Preci-Dip 147850 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
415-83-254-41-001101 Preci-Dip 288210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387213421 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1-1445677-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1445677-2 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1445677-2 TE Connectivity AMP Connectors 157250 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1445677-2 TE Connectivity AMP Connectors 297610 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1445677-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PIVOT BLOCK 3.5MM 12POS TPC Global Service Co.Ltd.
1635270000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1635270000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 2POS 135 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1635270000 Weidmuller 157150 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1635270000 Weidmuller 297810 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1780316 Phoenix Contact 146960 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1780316 Phoenix Contact 298550 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0701075042 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.100" (2.54mm)
09195506324 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole