Location : Home > A > ASDMPC-29.4912MHZ-LR-T3
ASDMPC-29.4912MHZ-LR-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMPC-29.4912MHZ-LR-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMPC-29.4912MHZ-LR-T3 OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 42175 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMPC-29.4912MHZ-LR-T3 OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 139950 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASDMPC-29.4912MHZ-LR-T3 OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 57599 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMPC-29.4912MHZ-LR-T3 OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 88210 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMPC-29.4912MHZ-LR-T3 OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 88210 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
06-0511-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 6POS TIN
06-0511-10 Aries Electronics 157430 2016+ CONN SOCKET SIP 6POS TIN Unitronix Electronics Limited
06-0511-10 Aries Electronics 277750 2016+ CONN SOCKET SIP 6POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
06-0511-10 IC 56180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-132-13-041101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 132POS GOLD
510-83-132-13-041101 37864 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
510-83-132-13-041101 IC 56580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-132-13-041101 STOCK 45790 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
861-83-020-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
861-83-020-10-001101 Preci-Dip 147040 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Unitronix Electronics Limited
861-83-020-10-001101 Preci-Dip 287950 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-016-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-83-016-20-002101 Preci-Dip 157370 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1277330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1277330000 Weidmuller 157190 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1277330000 Weidmuller 297990 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1149340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1149340000 Weidmuller 288690 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com