Location : Home > A > ASDMPC-32.000MHZ-LR-T3
ASDMPC-32.000MHZ-LR-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMPC-32.000MHZ-LR-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMPC-32.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD 42055 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMPC-32.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD 139830 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASDMPC-32.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD 57479 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMPC-32.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD 87950 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMPC-32.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD 87950 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPPE-S45-SD-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM210-LPPE-S45-SD-BK Sullins Connector Solutions 147290 2016+ CONN HDR FMAL 45POS 1MM GOLD SMT Unitronix Electronics Limited
1909139 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1909139 Phoenix Contact 156960 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1909139 Phoenix Contact 298250 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284516-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
2-284516-2 785241 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
2-284516-2 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-284516-2 IC 56560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-284516-2 TE Connectivity AMP Connectors 297370 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-641612-2 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
2-641612-2 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-641612-2 TE Connectivity AMP Connectors 289130 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-641612-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-641612-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN DIP SOCKET 20POS T/H GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd