Location : Home > A > ASDMPC-48.000MHZ-LR-T3
ASDMPC-48.000MHZ-LR-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMPC-48.000MHZ-LR-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMPC-48.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 41955 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMPC-48.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 139730 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASDMPC-48.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 57379 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMPC-48.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 87970 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMPC-48.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 87970 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-117-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-117-41-013101 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-117-41-013101 Preci-Dip 288610 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66527-008LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
66527-008LF Amphenol FCI 147150 2016+ CONN RCPT 16POS T/H R/A GOLD Unitronix Electronics Limited
66527-008LF Amphenol FCI 298530 2016+ CONN RCPT 16POS T/H R/A GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66527-008LF IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SEI-110-02-G-S-AB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 10 Position Spring Compression Contact, Non-Gendered Connector Surface Mount
SEI-110-02-G-S-AB SAMTEC 500 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
SEI-110-02-G-S-AB Samtec Inc. 147850 2016+ CONN ONE PC INTERFACE 10POS Unitronix Electronics Limited
SEI-110-02-G-S-AB IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SEI-110-02-G-S-AB NEW 97550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-120-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-120-41-008101 Preci-Dip 157180 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-120-41-008101 Preci-Dip 297450 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1611770000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1611770000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1611770000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 8POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1611770000 Weidmuller 157330 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-1445087-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Gold
2-1445087-5 TE Connectivity AMP Connectors 157710 2016+ CONN HEADER 5POS VERT SMD 15GOLD Unitronix Electronics Limited
2-1445087-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
2-1445087-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 5POS VERT SMD 15GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2-917542-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.400" (10.16mm) Through Hole Gold
2-917542-3 IC 56420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-917542-3 TE Connectivity AMP Connectors 146960 2016+ CONN HEADER 4POS VERT D-5200S AU Unitronix Electronics Limited
2-917542-3 TE Connectivity AMP Connectors 286650 2016+ CONN HEADER 4POS VERT D-5200S AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com