Location : Home > A > ASDMPC-40.000MHZ-LR-T3
ASDMPC-40.000MHZ-LR-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMPC-40.000MHZ-LR-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMPC-40.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD 42275 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMPC-40.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD 140050 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASDMPC-40.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD 57699 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMPC-40.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD 88410 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMPC-40.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD 88410 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-1546700-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
2-1546700-3 IC 56670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546110-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1546110-5 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546110-5 TE Connectivity AMP Connectors 157250 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1546110-5 TE Connectivity AMP Connectors 297610 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38060-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38060-13-0 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38060-13-0 NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
817-22-028-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 28 Position Spring Piston Connector Surface Mount
817-22-028-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157230 2016+ CONN SPRING 28POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
817-22-028-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 277450 2016+ CONN SPRING 28POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0877601616 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
T38020-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38020-22-0 IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38020-22-0 NEW 98650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
644874-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
644874-3 TE Connectivity AMP Connectors 157140 2016+ CONN HEADER 3POS VERT .100 TIN Unitronix Electronics Limited
644874-3 TE Connectivity AMP Connectors 288510 2016+ CONN HEADER 3POS VERT .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
644874-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 3POS MTA-100 TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
644874-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 3POS MTA-100 TIN TPC Global Service Co.Ltd.
1-147323-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1-147323-2 TE Connectivity AMP Connectors 147290 2016+ CONN HEADER IDC 13POS R/A SMD Unitronix Electronics Limited
1-147323-2 TE Connectivity AMP Connectors 297830 2016+ CONN HEADER IDC 13POS R/A SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395345022 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
0559591830 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin