Location : Home > A > ASDMPC-80.000MHZ-LR-T3
ASDMPC-80.000MHZ-LR-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMPC-80.000MHZ-LR-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMPC-80.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 41655 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMPC-80.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 139430 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASDMPC-80.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 57079 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMPC-80.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 88730 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMPC-80.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 88730 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1698780000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Green, Yellow 12-30 AWG
1698780000 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1698780000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1698780000 Weidmuller 8000 2012+ TERM SGL LEVEL FT 600V WM GN/YLW EKT Electronics Co., Ltd
1698780000 Weidmuller 8000 2012+ TERM SGL LEVEL FT 600V WM GN/YLW TPC Global Service Co.Ltd.
ATX2Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Yellow 14-24 AWG
ATX2Y Amphenol PCD 147190 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM YELLOW Unitronix Electronics Limited
ATX2Y Amphenol PCD 287850 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM YELLOW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
346-83-159-41-036101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 59 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
20-3501-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-3501-21 Aries Electronics 157340 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-3501-21 Aries Electronics 277330 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com