Location : Home > A > ASDMPC-50.000MHZ-LR-T3
ASDMPC-50.000MHZ-LR-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMPC-50.000MHZ-LR-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMPC-50.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD 41755 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMPC-50.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD 139530 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASDMPC-50.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD 88010 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMPC-50.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD 88010 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASDMPC-50.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD 57179 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38545-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38545-09-0 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38545-09-0 NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
69145-518LF Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 18 (2 x 9) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Gold or Gold, GXT?
69145-518LF 56460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69145-518LF Amphenol FCI 157010 2016+ JUMPER LOW PRO DR MULTI Unitronix Electronics Limited
801-87-028-40-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-87-028-40-002101 IC 56630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-028-40-002101 Preci-Dip 157360 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-028-40-002101 Preci-Dip 297570 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-046-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 46 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-046-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-046-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-046-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 46POS SNGL .335 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-046-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 46POS SNGL .335 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
325203-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws