Location : Home > A > ASG2-D-V-A-500.000MHZ
ASG2-D-V-A-500.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG2-D-V-A-500.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG2-D-V-A-500.000MHZ OSC VCXO 500.000MHZ LVDS SMD 87910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OQ21538000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
OQ21538000J0G Amphenol FCI 147430 2016+ 508 TB SOCKET OPEN VER Unitronix Electronics Limited
OQ21538000J0G IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ21538000J0G NEW 97770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ10705100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ10705100J0G Amphenol FCI 156950 2016+ 500 TB SOCKET OPEN RA Unitronix Electronics Limited
OQ10705100J0G IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ10705100J0G NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452028 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole