Location : Home > A > ASG2-P-V-B-500.000MHZ
ASG2-P-V-B-500.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG2-P-V-B-500.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG2-P-V-B-500.000MHZ OSC VCXO 500.000MHZ LVPECL SMD 88110 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MAZ30910ML Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 200MW MINI3
MAZ30910ML 38285 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
MAZ30910ML Distributor 173530 newest newest Microtranik Components Limited
MAZ30910ML IC 37531 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
MAZ30910ML original 38285 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
DZ2J082M0L Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.2V 200MW SMINI2
DZ2J082M0L 567894 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DZ2J082M0L Panasonic 695900 1525+ 1525+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DZ2J082M0L Panasonic 139570 17+/18+ DIODE ZENER 8.2V FindCores Electronics Co.,Ltd.
DZ2J082M0L Panasonic 241800 1538+ DIODE ZENER 8.2V Alphatek Technology Limited
YK22303030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK22303030J0G Amphenol FCI 157250 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
YK22303030J0G IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK22303030J0G NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NC24718100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
NC24718100J0G Amphenol FCI 147280 2016+ 500 TB SOCKET RA Unitronix Electronics Limited
NC24718100J0G IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NC24718100J0G NEW 97290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
JANTXV1N4105-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 500MW DO35
JANTXV1N4105-1 48000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
JANTXV1N4105-1 MICROSEMI 10000 2013+ SILICON 500mA LOW NOISE ZENER DIODES World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
JANTXV1N4105-1 MOT 37594 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
2-34945-2 38754 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
2-34945-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-34945-2 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
626033-2 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
796462-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
796462-7 IC 57850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796462-7 TE Connectivity AMP Connectors 298670 2016+ CONN TERM BLOCK 5MM SIDE 7POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com