Location : Home > A > ASOF3S3-010.0M
ASOF3S3-010.0M
Share on FacebookShare on Facebook
ASOF3S3-010.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASOF3S3-010.0M OSC OCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD 41855 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASOF3S3-010.0M OSC OCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD 139630 Connor-Winfield NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASOF3S3-010.0M OSC OCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD 57279 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASOF3S3-010.0M OSC OCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD 87990 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASOF3S3-010.0M stander package 38100 CONNOR 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
861-87-043-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
3031199 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Blue 14-26 AWG
3031199 IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3031199 Phoenix Contact 147030 2016+ FEED THROUGH TERM BLOCK 14-26AWG Unitronix Electronics Limited
3001035 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 12-30 AWG
3001035 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3001035 Phoenix Contact 147680 2016+ FEED-THRU TERM BLOCK 24-12AWG Unitronix Electronics Limited
25-0503-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 25POS GOLD
25-0503-21 Aries Electronics 147250 2016+ CONN SOCKET SIP 25POS GOLD Unitronix Electronics Limited
25-0503-21 Aries Electronics 278690 2016+ CONN SOCKET SIP 25POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
535676-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
MAQ-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.500" (12.70mm) Barrier Block Connector, Quick Connect (0.250")
MAQ-2 Curtis Industries 147230 2016+ CONN BARRIER STRIP 24CIRC 0.5 Unitronix Electronics Limited
MAQ-2 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAQ-2 NEW 89010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
317-87-133-41-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-87-133-41-005101 Preci-Dip 157010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1742014-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.110" (2.79mm) Quick Connect Male Solder Connector Non-Insulated
1742014-1 987764 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
0190160085 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 12-14 AWG Crimp Connector Non-Insulated