Location : Home > A > ASOF3S3-020.0M
ASOF3S3-020.0M
Share on FacebookShare on Facebook
ASOF3S3-020.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASOF3S3-020.0M OSC OCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD 41755 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASOF3S3-020.0M OSC OCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD 139530 Connor-Winfield NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASOF3S3-020.0M OSC OCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD 57179 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASOF3S3-020.0M OSC OCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD 88010 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASOF3S3-020.0M ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-43-139-41-105000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
953137-2000-AR-PR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
953137-2000-AR-PR 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
953137-2000-AR-PR 3M 288150 2016+ CONN SOCKET 37POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
953137-2000-AR-PR 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 37POS 2MM VERT SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
953137-2000-AR-PR IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3046249 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 10-26 AWG
3046249 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3046249 Phoenix Contact 147530 2016+ CONN TERM BLK DISC 10-26AWG BK Unitronix Electronics Limited
310-93-127-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-93-127-41-001000 IC 57820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-93-127-41-001000 STOCK 43280 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
811-22-021-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 21 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-021-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-021-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 21 POS .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-021-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 21 POS .295 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
811-22-021-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 21 POS .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1759932 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1759932 Phoenix Contact 147280 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1759932 Phoenix Contact 298990 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-480340-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.195" (4.95mm)
1-480340-0 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-480340-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT/CAP 6 POS MATE-N-LOK EKT Electronics Co., Ltd
1-480340-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT/CAP 6 POS MATE-N-LOK Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com