Location : Home > A > ASVMX-212.500MHZ-3ABA
ASVMX-212.500MHZ-3ABA
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMX-212.500MHZ-3ABA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMX-212.500MHZ-3ABA OSC XO 212.5MHZ LVDS SMD 88450 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTV7141251 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTV7141251 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTV7141251 NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7141251 On Shore Technology Inc. 157560 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1954524 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1954524 Phoenix Contact 157820 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1954524 Phoenix Contact 282200 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1954524 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1935077 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1935077 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1935077 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN PIN-STRIP PLUG 8POS 5.0MM EKT Electronics Co., Ltd
1935077 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN PIN-STRIP PLUG 8POS 5.0MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AT-13.52915MAHI-T Crystals and Oscillators Crystals 13.52915MHz ¡À30ppm Crystal 16pF 60 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC AEC-Q200 Surface Mount HC49/US
CX3225GA13560D0PTVCC Crystals and Oscillators Crystals 13.56MHz ¡À50ppm Crystal 8pF 300 Ohm -40¡ãC ~ 150¡ãC AEC-Q200 Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)
CX3225GA13560D0PTVCC AVX Corp/Kyocera Corp 32395 1538+ CRYSTAL 13.5600MHZ 8PF SMD Alphatek Technology Limited
CX3225GA13560D0PTVCC AVX Corp/Kyocera Corp 57819 2015+ CRYSTAL 13.5600MHZ 8PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CX3225GA13560D0PTVCC IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
284514-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
284514-8 TE Connectivity AMP Connectors 288170 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
284514-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 8POS STR 3.5MM EKT Electronics Co., Ltd
284514-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 8POS STR 3.5MM SIMEN Electronics Co.,Ltd
944026 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 40 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male 16-26 AWG
944026 Weidmuller 147550 2016+ RSF 40 Unitronix Electronics Limited
944026 Weidmuller 287310 2016+ RSF 40 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3209675 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 4 Position Terminal Block Blue Plug Connection 5.2mm