Location : Home > A > ASVMX-25.000MHZ-5ABA
ASVMX-25.000MHZ-5ABA
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMX-25.000MHZ-5ABA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMX-25.000MHZ-5ABA OSC XO 25.000MHZ LVPECL SMD 88650 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
C1Z200B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 200V 1W DO41
YK55206030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.433" (11.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK55206030J0G Amphenol FCI 147130 2016+ CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.433 Unitronix Electronics Limited
YK55206030J0G IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK55206030J0G NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVK125050 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 45¡ã Through Hole
OSTVK125050 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVK125050 NEW 77510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVK125050 On Shore Technology Inc. 157420 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-1546019-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-1546019-0 IC 57350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546019-0 TE Connectivity AMP Connectors 147740 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546019-0 TE Connectivity AMP Connectors 287670 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com