Location : Home > C > C0603C200C5GACTU
C0603C200C5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C200C5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C200C5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 20pF C0G 0.25 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C0603C200C5GACTU CAP CER 20PF 50V NP0 0603 1208600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0603C200C5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 20pF C0G 0.25 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com