Location : Home > C > C0603C200C8GACTU
C0603C200C8GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C200C8GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C200C8GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 20pF C0G 0.25 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C0603C200C8GACTU CAP CER 20PF 10V NP0 0603 1208500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0603C200C8GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 20pF C0G 0.25 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com