Location : Home > C > C0603C333K1RACTU
C0603C333K1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C333K1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C333K1RACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0603C333K1RACTU RoHS Compliant 39084 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0603C333K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.033uF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603C333K1RACTU CAP CER 0.033UF 100V X7R 0603 784000 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.