Location : Home > C > C0603C393K1RACTU
C0603C393K1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C393K1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C393K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 39000pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C393K1RACTU RoHS Compliant 38544 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0603C393K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 39000pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603C393K1RACTU CAP CER 0.039UF 100V X7R 0603 784200 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.